Aukcja ze zbiorów Kolekcjonera / 28 September 2022

4. Zdzisław Beksiński | Bez tytułu, 1993

Past auctionsAukcja ze zbiorów KolekcjoneraBez tytułu, 1993

Zdzisław Beksiński (1929 Sanok - 2005 Warszawa)

Bez tytułu, 1993

olej, płyta, 97 x 132 cm, sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 93