Fantasy Art Auction / 28 November 2020

1. Zdzisław Beksiński | Bez tytułu, 1979

Past auctionsFantasy Art AuctionBez tytułu, 1979

Zdzisław Beksiński (1929 Sanok - 2005 Warszawa)

Bez tytułu, 1979

olej, płyta, 72 x 60 cm, sygnowany na odwrocie: 'BEKSIŃSKI 1979 | [C]'

Literatura:
Beksinski, wyd. A P International, 1991, poz. 254 (reprodukcja czarno-biała)

600 000 zł