akryl, tempera, płótno, 120 × 120 cm
sygn. p. g.: Zb 24 X 1975 oraz opisany na odwrocie: ZBYSŁAW MAREK MACIEJEWSKI | NIEUZASADNIONE PRETENSJE | 120 X 120 temp, akryl | 1975