18. 21st Century Art Auction / 7 March 2020

6. Zbigniew Olszyna | RGB, 2018

HomePast auctions18. 21st Century Art AuctionRGB, 2018
RGB, 2018

Zbigniew Olszyna (ur. 1980)

RGB, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie: 'Zbigniew Olszyna | Tytuł: "RGB" | olej na płótnie | 2018 r.'

2 600 zł