Świąteczna Aukcja Sztuki najnowszej / 9 December 2020

57. Żaneta Chłostowska - Szwaczka | Poetyka chaosu przemian, 2020

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki najnowszejPoetyka chaosu przemian, 2020
57

Żaneta Chłostowska - Szwaczka

Poetyka chaosu przemian, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. i dat. p.d.: ACS 2020

1 000 zł