Varia (19) / 21 September 2017

39. Z. Albin.-Minkiewiczowa | Róże i bratki

Past auctionsVaria (19)Róże i bratki
39

Z. Albin.-Minkiewiczowa (1886 Klagenfurt - 1971 Lwów)

Róże i bratki

olej, tektura, 49 x 69 cm, sygn. ś.d.: Zofia Albinowska

4 600 zł