Fantasy Art Auction / 28 November 2020

2. Wojtek Siudmak | Cathedrale organique, 1980

Past auctionsFantasy Art AuctionCathedrale organique, 1980

Wojtek Siudmak (ur. 1942)

Cathedrale organique, 1980

akryl, płótno, 55 x 38 cm, sygnowany p.d.: 'W. SIUDMAK 1980' oraz opisany na odwrocie: '55x38 ACRYL | W. SIUDMAK.-1980 ACRYL, VERNIS ACRYL | "CATHEDRALE ORGANIQUE" "CITE REBELLE" | "CATHEDRALE ORGANIQUE" W. SIUDMAK'

obraz reprodukowany na okładce książki Philipa K. Dicka „Le Guerisseur de Cathedrales”,
francuskiego wydawnictwa Presses Pocket w serii Science Fiction w 1980 roku

62 000 zł