Varia 39 / 16 December 2020

9. Wojciech Weiss | Kwiaty polne, 1908 r.

Past auctionsVaria 39Kwiaty polne, 1908 r.

Wojciech Weiss (1875 Leorda na Bukowinie - 1950 Kraków)

Kwiaty polne, 1908 r.

olej, tektura; 36,2 x 28,4 cm w świetle ramy, sygn. p.d. monogramem wiązanym: WW, na odwrocie dat. i napis: Kalwaria 1908

10 000 zł