Fine Art Auction / 25 November 2023

22. Wojciech Kossak | Trębacz, 1919 r.

Past auctionsFine Art AuctionTrębacz, 1919 r.

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Trębacz, 1919 r.

olej, deska, 41 × 32,5 cm
sygn. i dat. p. d.: „Wojciech Kossak 1919”