Spring Auction / 10 April 2021

22. Wojciech Kossak | Siedzący starzec

Past auctionsSpring AuctionSiedzący starzec

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Siedzący starzec

olej, płótno naklejone na tekturę, 41 × 33 cm
sygn. l. d.: Wojciech Kossak/19(...)

Według przekazu ustnego, przedstawiony na obrazie mężczyzna to prawdopodobnie goniec z restauracji Hawełka w Krakowie

32 000 zł