Fine Art Auction / 25 November 2017

12. Wojciech Kossak | Ranek po pogromie, 1907 r.

Past auctionsFine Art AuctionRanek po pogromie, 1907 r.
Ranek po pogromie, 1907 r.

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Ranek po pogromie, 1907 r.

olej, płótno, 80 × 96 cm
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak 1907
na odwrocie opinia Kazimierza Buczkowskiego z 1967 r.
Opisany i reprodukowany:
W. Kalicki, Krajobraz po pogromie, Gazeta Wyborcza, Ale Historia!, 8.07.2012 r.

80 000 zł