Varia 35 / 20 May 2020

50. Wojciech Kossak | Głowa wilka, 1933 r.

Past auctionsVaria 35Głowa wilka, 1933 r.
50
Głowa wilka, 1933 r. - 1Głowa wilka, 1933 r. - 2Głowa wilka, 1933 r. - 3

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Głowa wilka, 1933 r.

olej, sklejka, 28 x 33 cm, sygn. p.d.: Wojciech Kossak/ 1933

16 000 zł