Świąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej / 1 December 2021

18. Wojciech Brewka |

Past auctionsŚwiąteczna Aukcja Sztuki Najnowszej

Wojciech Brewka (ur. 1980)

akryl, płótno, 130 x 100, sygn. l.d.: monogram artysty, opisany na odwrocie: monogram artysty, "Skull" Be happy :) Warszawa 2016

18 000 zł