Fine Art Auction / 27 November 2021

19. Włodzimierz Tetmajer | Mędrek, 1909 r.

Past auctionsFine Art AuctionMędrek, 1909 r.

Włodzimierz Tetmajer (1862 Harklowa - 1923 Kraków)

Mędrek, 1909 r.

olej, płótno, 41,5 × 29,5 cm
sygn. i dat. p. d.: „WT./909”
na odwrocie, na krośnie odręczny napis autorski (?):
„Mędrek Tetmajera”

70 000 zł