Fine Art Auction / 12 May 2018

19. Włodzimierz Terlikowski | Kwiaty, 1922 r.

HomePast auctionsFine Art AuctionKwiaty, 1922 r.
Kwiaty, 1922 r.

Włodzimierz Terlikowski (1873 wieś pod Warszawą - 1951 Paryż)

Kwiaty, 1922 r.

olej, płótno, 73 × 92 cm
sygn. i dat. p. d.: 1922./Terlikowski

9 000 zł