Fantasy Art Auction / 27 November 2021

5. Włodzimierz Szpinger | Mądrość i głupota, 2018

Past auctionsFantasy Art AuctionMądrość i głupota, 2018

Włodzimierz Szpinger (ur. 1942)

Mądrość i głupota, 2018

olej, płótno, 60 x 45 cm, sygnowany p.d.: 'W.S.' oraz na odwrocie na płótnie: 'A.D. 2017 | W. Szpinger', na krawędzi płótna: 'SZPINGER| Pajac i mnich | Szpinger 2017'

2019 - Włodzimierz Szpinger, ""Mądrość groteski"", Okręg Warszawski ZPAP
2021 - "Optikum Nowego Świata". Malarstwo Włodzimierza Szpingera, Muzeum Gdańska

62 000 zł