Contemporary Art Auction / 24 October 2020

30. Włodzimierz Pawlak | Dziennik nr 58, 1995

Past auctionsContemporary Art AuctionDziennik nr 58, 1995
30

Włodzimierz Pawlak (ur. 1957 Korytów)

Dziennik nr 58, 1995

olej, płótno, 150 x 110 cm sygnowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 58 | 150 X 110 | 1995

64 000 zł