/ 18 November 2020

70. Włodzimierz Pawlak | Dziennik E nr 319, 1998 r.

Past auctionsDziennik E nr 319, 1998 r.
70

Włodzimierz Pawlak (ur. 1957 Korytów)

Dziennik E nr 319, 1998 r.

olej, tektura, 29 x 20,5 cm, dat. p.d.: 1998, opisany śr.d.: 319, sygn. i dat. na odwrocie: W. Pawlak 1998

Przestrzeń dla Sztuki S2, Wiadomości z rezerwatu polskiej sztuki współczesnej. Kolekcja prac Włodziemierza Pawlaka ze zbiorów prywatnych, marzec-kwiecień 2019 r.