Fine Art Auction / 20 June 2015

32. Włodzimierz Łoś | Popas

HomePast auctionsFine Art AuctionPopas
Popas

Włodzimierz Łoś (1849 Sławuta na Wołyniu - 1888 Monachium)

Popas

olej, tektura, 32x49 cm
sygn. i dat. p. d.: Włodzimierz Łoś Monachium1886