Fine Art Auction / 2 May 2016

34. Wlastimil Hofman | Joanna d`Arc, 1931 r.

Past auctionsFine Art AuctionJoanna d`Arc, 1931 r.
34
Joanna d`Arc, 1931 r.

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Joanna d`Arc, 1931 r.

olej, płótno, 170 × 96 cm
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman/1931
na odwrocie nalepka z Salonu Jesiennego w Paryżu z 1935 r.
Salon Jesienny, Société du Salon d?Automne, Petit Palais, Paryż 1935 r.
Wystawa malarstwa i rysunków Wlastimila Hofmana, Związek Polskich artystów Plastyków, Centralne Biuro Wystaw Artystycznych 1960 r.

Reprodukowany i opisywany:
Wystawa malarstwa i rysunków Wlastimila Hofmana, Związek Polskich artystów Plastyków, Centralne Biuro Wystaw Artystycznych 1960 r., poz. 2, reprod.
Do obrazu dołączone listy Wlastimila Hofmana z 1960 roku dotyczące obrazu.

65 000 zł