Polish Paintings Auction (5) / 8 July 2020

50. Wlastimil Hofman | Chleb żywota, 1953 r.

Past auctionsPolish Paintings Auction (5)Chleb żywota, 1953 r.
50
Chleb żywota, 1953 r. - 1Chleb żywota, 1953 r. - 2

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Chleb żywota, 1953 r.

olej, sklejka, 92 x 72 cm, sygn. i dat. p.g.: Wlastimil Hofman / 1953, na odwrocie dedykacja artysty z tytułem : Chleb żywota (Duchowe zaślubiny) / ... Księdzu Ludwikowi / Sieradzkiemu Przyjacielowi / mojej sztuki na pamiatkę / Wlastimil Hofman / Szklarska Poreba / 22/VIII 1953

15 000 zł