Varia 39 / 16 December 2020

78. Władysław Zych | Kompozycja fantastyczna

Past auctionsVaria 39Kompozycja fantastyczna
78

Władysław Zych (1900-1964)

Kompozycja fantastyczna

akwarela, gwasz, karton, 96 x 60 cm, sygn. l.d.: W.Zych