Polish Paintings Auction (5) / 8 July 2020

5. Władysław Podkowiński | Wieś II, 1890-1891 r

HomePast auctionsPolish Paintings Auction (5)Wieś II, 1890-1891 r
Wieś II, 1890-1891 r

Władysław Podkowiński (1866 Warszawa - 1895 tamże)

Wieś II, 1890-1891 r

olej, płótno dublowane, 40 x 44 cm
- kolekcja prywatna, Polska
Opinia:
Elżbiety Charazińskiej z dn. 24 listopada 1991 roku (potwierdzona 7 listopada 2016 roku)
Literatura: porównaj: Władysław Podkowiński, katalog wystawy, Muzeum Narodowe w Warszawie, oprac. Elżbieta Charazińska, Warszawa 1990, nr kat. I/27 (Wieś, ok. 1890)