Militaria Auction / 18 April 2020

17. Władysław Leszczyński | Para portretów: Ks. Józef Poniatowski i Tadeusz Kościuszko

Past auctionsMilitaria AuctionPara portretów: Ks. Józef Poniatowski i Tadeusz Kościuszko
Para portretów: Ks. Józef Poniatowski i Tadeusz Kościuszko

Władysław Leszczyński (1852-1916)

akwarela, gwasz, papier, 16,6 x 13,7 cm każdy, wspólna oprawa
sygn. p. d.: W. Leszczyński

4 000 zł