Varia 12 / 2 July 2016

63. Władysław Lam | Kompozycja, ok. 1959 r.

Past auctionsVaria 12Kompozycja, ok. 1959 r.
63
Kompozycja, ok. 1959 r.

Władysław Lam (1893 Konjica/Jugosławia - 1984)

Kompozycja, ok. 1959 r.

olej, tektura, 39 x 50 cm
sygn. l. d.: W. Lam
na odwrocie nalepka z wystawy monograficznej w Muzeum Narodowym w Gdańsku w 1986 r. oraz nalepka z wystawy CBWA w Sopocie

4 000 zł