Contemporary Art Auction / 17 March 2018

32. Władysław Jackiewicz | Ciało XII, 1984

Past auctionsContemporary Art AuctionCiało XII, 1984
Ciało XII, 1984

Władysław Jackiewicz (1924 Podbrodzie - 2016 Gdańsk)

Ciało XII, 1984

olej, płótno, 60 x 73 cm
sygn. na blejtramie: Wł. Jackiewicz

13 000 zł