Varia 39 / 16 December 2020

40. Władysław Chmieliński | Wyjazd ze wsi

Past auctionsVaria 39Wyjazd ze wsi
40

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Wyjazd ze wsi

olej, płótno, 50,5 x 70 cm, sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

16 000 zł