Varia 38 / 21 October 2020

46. Władysław Chmieliński | Katedra na Wawelu

Past auctionsVaria 38Katedra na Wawelu
46

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Katedra na Wawelu

olej, płótno, 35 x 25 cm, sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

5 500 zł