Works on Paper / 10 October 2020

106. Władysław Brzosko | Cyrk, 1951 r.

Past auctionsWorks on PaperCyrk, 1951 r.
106

Władysław Brzosko (1912 Czyta/Syberia-2011 Arizona)

Cyrk, 1951 r.

akwarela, papier, 43 × 50 cm
sygn. i dat. l. d.: Brzosko Władysław/51 oraz p. d.: BrzoskoWładysław/1951

Kolekcja rodziny artysty.
Kolekcja prywatna.
Wystawiany i reprodukowany:
Władysław Brzosko (1912–2011). Widoki Sopotu 1945–1956. Wystawa od 8 do 31 grudnia 2016, Sopocki Dom Aukcyjny, Muzeum Sopotu, [kat wystawy]2016 r., poz. 37, repr. na str. 36.

1 500 zł