Contemporary Art Auction / 30 October 2021

37. Witold Kaczanowski | Z cyklu Samotność, 2020

Past auctionsContemporary Art AuctionZ cyklu Samotność, 2020
37

Witold Kaczanowski (ur. 1932)

Z cyklu Samotność, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany p.d.: 'Witold.K.20'

16 000 zł