Contemporary Art Auction / 24 October 2020

49. Witold Frydrych | Pierwsza orka na ziemiach odzyskanych, 1969

Past auctionsContemporary Art AuctionPierwsza orka na ziemiach odzyskanych, 1969
49

Witold Frydrych (1916 Sosnowiec-1970 Gdańsk)

Pierwsza orka na ziemiach odzyskanych, 1969

olej, płótno, 162 x 130 cm sygnowany i datowany p. g.: WFrydrych 69; na odwrocie odręczny napis: Pierwsza orka/na Ziemiach Odzyskanych (1945 r.)/olej, 114 x 162/Witold Frydrych/Sopot, Bitwy pod Płowcami 15 a

10 000 zł