Varia 39 / 16 December 2020

32. Wincenty Wodzinowski | Hucuł

Past auctionsVaria 39Hucuł

Wincenty Wodzinowski (1866 Igołomnia k. Miechowa - 1940 Kraków)

Hucuł

olej, tektura, 34 x 24 cm, sygn. l.d.: W Wodzinowski

3 400 zł