Varia 39 / 16 December 2020

39. Wincenty Wodzinowski | Góralki

Past auctionsVaria 39Góralki
39

Wincenty Wodzinowski (1866 Igołomnia k. Miechowa - 1940 Kraków)

Góralki

olej, tektura, 50 x 70 cm , sygn. l.d.: W.Wodzinowski

0 zł