Fine Art Auction / 24 August 2019

44. Wincenty Wodzinowski | Dziewczyna

HomePast auctionsFine Art AuctionDziewczyna
44
Dziewczyna

Wincenty Wodzinowski (1866 Igołomnia k. Miechowa - 1940 Kraków)

Dziewczyna

olej, tektura, 74,5 × 50 cm
sygn. p. d.: W. Wodzinowski
na odwrocie dedykacja z 1926 roku

7 500 zł