Art of the World / 3 November 2016

18. Wilhelm Kotarbiński | Przy brzegu

Past auctionsArt of the WorldPrzy brzegu
Przy brzegu

Wilhelm Kotarbiński (1849 Nieborów-1921 Kijów)

Przy brzegu

olej, płótno, 81 x 125 cm, sygn. p.d.: W. Kotarbinski (cyrylicą)

68 000 zł