Varia 39 / 16 December 2020

47. Wiktor Korecki | Zachód słońca

Past auctionsVaria 39Zachód słońca
47

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Zachód słońca

olej, płótno, 61 x 92 cm, sygn. l.d.: WIKTOR KORECKI

6 500 zł