olej, płótno, 150 x 160 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "SCRATCH-VIRAL 2" | Z CYKLU - "ONLINE-OFFLINE" | OLEJ, PŁÓTNO 2014-2019 r. | [sygnatura]'
"WYSTAWIANY:
2018 – wystawa indywidualna „ONLINE/OFFLINE”, Galeria Wydziału Rysunku i Malarstwa, Uniwersytet Artystyczny
w Poznaniu
W nieoczywistości wszystkiego co"