Varia 32 / 16 October 2019

66. Wawrzyniec Chorembalski | U wodopoju, 1958 r.

Past auctionsVaria 32U wodopoju, 1958 r.
66
U wodopoju, 1958 r.

Wawrzyniec Chorembalski (1888 Zawichost - 1965 Warszawa)

U wodopoju, 1958 r.

olej, płótno, 54 x 54 cm,, sygn. i dat. p.d.: W.Chorembalski / 1958, na odrocie fragment naklejki wystawowej

2 500 zł