Fine Art Auction / 28 November 2020

81. Walery Eljasz-Radzikowski | Klasztor w Częstochowie

Past auctionsFine Art AuctionKlasztor w Częstochowie
81

Walery Eljasz-Radzikowski (1841 Kraków – 1905 tamże)

Klasztor w Częstochowie

olej, płótno naklejone na tekturę, 33 × 51 cm
sygn. l. d.: WE na odwrocie odręczny napis ołówkiem: Klasztor w Częstochowie/mal/Wal. Eliasz/.../we/1882