Aukcja ze zbiorów kolekcjonera / 13 January 2021

8. Waldemar Marszałek | Leśna rusałka, 2018 r.

Past auctionsAukcja ze zbiorów kolekcjoneraLeśna rusałka, 2018 r.

Waldemar Marszałek (ur. 1960 Dobrzyca na Pomorzu)

Leśna rusałka, 2018 r.

olej, płyta, 92 x 73 cm, sygn. i dat. p.d.: W.1. MARSZAŁEK / 2018, na odwrocie prostokatna pieczęć autorska oraz naklejka autorska z tytułem pracy: PREZYDENCKA LEŚNA RUSAŁKA

7 000 zł