/ 15 December 2021

27. Wacław Chodkowski | Portret dziecka w rogatywce, 1920 r.

Past auctionsPortret dziecka w rogatywce, 1920 r.
27

Wacław Chodkowski (1878-1953)

Portret dziecka w rogatywce, 1920 r.

olej, płótno, 33 x 24,5 cm, sygn. i dat. l.d.: Wacław Chodkowski / 1920

3 000 zł