51. Urszula Teperek | Kobieca geometria on 14, 2020

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Kobieca geometria on 14, 2020
51

Urszula Teperek

Kobieca geometria on 14, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie: Ula teperek Kobieca geometria no 14 2020