14. 21st Century Art Auction / 2 March 2019

17. Urszula Tekieli | Tsuru, 2019

Past auctions14. 21st Century Art AuctionTsuru, 2019
Tsuru, 2019

Urszula Tekieli (ur. 1979)

Tsuru, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: 'Urszula | Tekieli | 2019 r' oraz opisany na odwrocie

4 200 zł