21st century Art Auction / 28 May 2022

12. Urszula Tekieli | Punica granatum, 2022

Past auctions21st century Art AuctionPunica granatum, 2022

Urszula Tekieli (ur. 1979)

Punica granatum, 2022

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany p.d.: 'Urszula | Tekieli | 2022 r.' oraz opisany na odwrocie

40 000 zł