17. 21st Century Art Auction / 30 November 2019

13. Urszula Tekieli | Nescit me…, 2019

Past auctions17. 21st Century Art AuctionNescit me…, 2019
Nescit me…, 2019

Urszula Tekieli (ur. 1979)

Nescit me…, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygnowany d.: Urszula | Tekieli | 2019 r. oraz opisany na odwrocie: 'Urszula Tekieli, 2019r., „Nescit me...”, nr kat.: 414/21/19'

3 200 zł