akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie
2019 – wystawa indywidualna (dyplomowa) „Trzy linie. Cztery wymiary”, mia ART GALLERY,Wrocław
2019 – wystawa zbiorowa „Iluminacje”, Galeria (-1) Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Warszawa