akryl, olej, płótno, 130 x 110 cm, sygnowany p.d.: 'T. Sętowski' oraz na odwrociu: ' " Wzór na percepcję koła" | akryl, olej, 110 x 130 cm | Tomek Sętowski' oraz 'MUZEUM WYOBRAŹNI | CZĘSTOCHOWA'