Aukcja ze zbiorów Kolekcjonera / 28 September 2022

8. Tomasz Sętowski | W oczekiwaniu na dzieło, 2020

Past auctionsAukcja ze zbiorów KolekcjoneraW oczekiwaniu na dzieło, 2020

Tomasz Sętowski (ur. 1961 Częstochowa)

W oczekiwaniu na dzieło, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. i dat. p.d.: T. Sętowski, opisany na odwrocie: "W oczekiwaniu na dzieło" | 100 x 70 cm olej, płótno | Tomasz Sętowski

86 000 zł