olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn., dat. i opisany na odwrocie: Posłaniec dobrych wiadomości/olej, płótno 2017 Sopot/Tomasz SętowskiDo obrazu dołączono certyfikat autorskiDo obrazu dołączono certyfikat autorski.