olej, płótno, średnica 80 cm, sygnowany u dołu: 'T. Sętowski' oraz na odwrocie: '"Planetą się stałaś" | olej, płótno - tondo 80 średnica | Tomek Sętowski'
– 2020 – Percepcja koła, Nadbałtyckie Centrum Kultury w Gdańsku, Galeria Zamek
Szczecinek, Galeria Elektrownia Czeladź, Bałtycka Galeria Sztuki 105 Koszalin